Wiadomości

Wiadomosci na stronie: 10 | 25 | 50
Ilość pozycji na liście: 333

Rak piersi częstszy u pań leczonych na nowotwór w dzieciństwie

Kobiety, którym w dzieciństwie naświetlano klatkę piersiową z powodu choroby nowotworowej są później narażone na raka piersi w podobnym więcej »

Rak piersi różnie leczony

Im starsza jest kobieta z rakiem piersi, tym mniej NFZ wydaje na jej leczenie. więcej »

Aspiryna pokona raka. Najnowsze wyniki badań

Po dziesięciu latach obserwacji pacjentów chorych na raka uczeni wykazali, że zażywanie aspiryny zwiększa szanse na przeżycie. Zdradzają też, więcej »

Konkurs na etiudę filmową

W ramach kampanii "Pozwól na wsparcie" zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na koncepcję scenariusza zainspirowanego historią o więcej »

Sztuczna inteligencja przeciwko rakowi piersi (Projekt A.N.N.E.S-B.C.).

Naukowcy z Włoch przeprowadzili wstępne badania dotyczące rozwoju tzw. sztucznej inteligencji, która miałaby pomóc lekarzom w wykrywaniu więcej »

Wydzielniczy rak piersi.

Wydzielniczy rak piersi jest rzadkim, cechującym się niską złośliwością nowotworem piersi, występującym głównie u pacjentów w wieku więcej »

Siedem najlepiej rokujących nowotworów.

Na portalu medonet opublikowano interesujący artykuł prezentujący siedem typów nowotworów o najwyższym współczynniku przeżycia. Wskaźnik więcej »
Umiarkowane

Umiarkowane spożycie alkoholu w życiu dorosłym, wzorce picia, a ryzyko raka piersi.

Związek pomiędzy piciem alkoholu, a zwiększonym ryzykiem wystąpienia raka piersi jest dobrze znany i został potwierdzony przez mnóstwo badań więcej »
Walentynki w Atelier

Walentynki w Atelier Urody.

Z okazji dnia św.Walentego Atelier Urody w Warszawie specjalnie dla użytkowników rakpiersi.pl przygotowało promocję. Na hasło: więcej »
Nietypowe objawy

Nietypowe objawy choroby.

Serwis medonet.pl opublikował artykuł Leonarda Loga pisujący objawy, których występowanie świadczy o możliwości rozwoju nowotworu. Zapraszamy więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady