Wiadomości

Wiadomosci na stronie: 10 | 25 | 50
Ilość pozycji na liście: 333

Zamiast biopsji

Naukowcy z Duke University w Durham (Karolina Północna) opracowali nową metodę diagnozowania guzów piersi. Dzięki niej można w prosty i więcej »

V Marsz i Festyn Życia i Nadziei

13 października odbył się w Warszawie organizowany przez Narodową Koalicję do Walki z Rakiem V Marsz i Festyn Życia i Nadziei. Trasa marszu więcej »

Warszawskie Amazonki: "Nie bójmy się walczyć z rakiem piersi"

Happening w wykonaniu aktorów krakowskiego Teatru "Kto" rozpoczął w sobotę na Placu Zamkowym w Warszawie akcję na rzecz wczesnego wykrywania więcej »

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej „Diagnostyka i Leczenie Raka Piersi

W dniach 22 - 24.03.2001 r. odbyła się w Falentach k. Warszawy II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej więcej »

Karta Praw Pacjenta

Podstawowe unormowanie prawne wynikające z ustawy zasadniczej - konstytucji z dnia 2 kwietnia 1997r. (Dz.U. nr 78, poz. 483), określone w ustawie: więcej »
30000 kart

30000 kart pocztowych

W celu podkreślenia ogromnego znaczenia wczesnego wykrywania raka piersi na skuteczność leczenia oraz w celu popularyzacji internetowego serwisu więcej »

Marsz Różowej Wstążki

W dniu 14 października 2000 r. odbył się w Warszawie kolejny Marsz Życia i Nadziei (Marsz Różowej Wstążki) organizowany przez Narodową więcej »

Program badań przesiewowych w 2000 r.

Na konferencji prasowej w Ministerstwie Zdrowia podano do wiadomości, że jeszcze w roku 2000 rozpoczną się w wybranych ośrodkach w Polsce więcej »

Produkcja filmu pt. "Wygrać życie".

Studio filmowe TAURUS FILM Ltd. wspólnie z Narodową Koalicją do Walki z Rakiem realizuje film pt. „Wygrać życie", którego celem jest więcej »

Nowe metody zastosowania radioterapii

Kobiety chore na raka piersi, leczone metodą radioterapii są zadowolone, kiedy nareszcie ostatnia sesja napromieniowania jest zakończona. Badania więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady