Wiadomości

Wiadomosci na stronie: 10 | 25 | 50
Ilość pozycji na liście: 330

Rozwój systemów uczących się w diagnostyce raka piersi

Algorytmy uczące się są coraz poważniejszą konkurencją dla dotychczasowych metod wykrywania i diagnozowania raka piersi. Powstają już więcej »

Zapisy na konferencję "Masektomia i co dalej?"

9 kwietnia w Krakowie przy ulicy Krakowskiej 86 odbędzie się konferencja informacyjno-szkoleniowa "Masektomia i co dalej?" Prelekcja odbędzie się więcej »
Właściwoscl

Właściwoscl antynowotworowe buraków

Czy wiesz, że burak ma lecznicze właściwości? Zawdzięcza je antocyjanom - tym samym barwnikom, które występują w czerwonym winie. Dzięki nim więcej »
Rak piersi u

Rak piersi u mężczyzny: diagnoza zawsze jest szokiem

Oliver przez kilka miesięcy ignorował niewielki guzek, który wyczuł pod prawym sutkiem. Nie przyszło mu do głowy, że to może być coś więcej »
Zasady pozytywnego

Zasady pozytywnego myślenia a zdrowie

Niezwykle ważna jest refleksja nad tym, co i w jaki sposób myślimy o chorobie nowotworowej własnej lub osób bliskich. Jak pokazują badania więcej »
Jedzmy kakao dla

Jedzmy kakao dla zdrowia i urody!

Miłośnicy czekolady mogą ucieszyć się na wieść, że jest ona zdrowa i korzystnie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. więcej »
Nordic walking a

Nordic walking a jakość życia kobiet po mastektomii

Trening Nordic Walking ma zastosowanie w onkologii. Maszerowanie z kijami to stosunkowo nowa forma treningowo-rehabilitacyjna. Nordic Walking nie więcej »
Właściwości

Właściwości zdrowotne dzikiej róży (Rosa canina)

Warto skorzystać z rad specjalistów i zapobiec rozwojowi nowotworu nie szczędząc sobie naturalnego wyciągu z krzewu Rosa canina. Dzika róża więcej »
Fototerapia, czyli

Fototerapia, czyli czy nowotwór można leczyć światłem?

Fototerapia nie jest nową metodą, niemniej stale udoskonalana,  staje się ważnym orężem w walce z nowotworami i nie tylko .  więcej »
Szansa na pierwszy

Szansa na pierwszy uniwersalny test krwi wykrywający raka

Za trzy-cztery lata może być dostępny pierwszy uniwersalny test krwi pozwalający wykryć we wczesnym etapie rozwoju różnego typu nowotwory, więcej »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady