25 Października 2014  - 25 Października 2014

Warsztaty „Dotykam swoich piersi”

Drukuj
Wyślij na adres e-mail
Dodaj swój komentarz
A A A
IFMSA-Poland Oddział Śląsk zaprasza serdecznie na warsztaty w ramach października - miesiąca walki z rakiem piersi!  25 października od 9:45 na Auli Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Jordana 19 odbędą się warsztaty pod hasłem „Dotykam swoich piersi”.
Warsztaty „Dotykam - nsmail.jpg

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak wiele kobiet choruje na raka piersi? Jak bardzo zmienia się życie osoby chorej i jej rodziny?

16 tysięcy Polek co roku dowiaduje się, że ich życie od tej chwili zmieni się o 180 stopni. Nawet co trzecia z nich mogłaby tego uniknąć dzięki profilaktyce!

IFMSA-Poland Oddział Śląsk zaprasza serdecznie na warsztaty w ramach października - miesiąca walki z rakiem piersi!

25 października od 9:45 na Auli Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Jordana 19 odbędą się warsztaty pod hasłem „Dotykam swoich piersi”. Będzie można dowiedzieć się, jak poprawnie badać swoje piersi; poszerzyć swoją wiedzę o nowotworach kobiecych dzięki uprzejmości lekarzy z WOK Gliwice oraz przedyskutować, czy podwójna mastektomia Angeliny Jolie była dobrym pomysłem, czy niepotrzebnym ryzykiem. W planie warsztatów także spotkanie z Zabrzańskimi Amazonkami. Masz w domu źle dobrany biustonosz? Przynieś go! Będzie można dowiedzieć się, jak odpowiednio dobrać tę część bielizny i odebrać bon zniżkowy na odpowiednio dobranych (i całkiem ładny) biustonosz z salonu MiG. A na deser różowo-biuściasty poczęstunek. IFMSA-Poland serdecznie zaprasza wszystkie panie i ich mężczyzn!"

Komentarze

komentarz

podpis


Galeria zdjęć


powrót
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady