Forum

 
Temat: przewlekły satan zapalny...
 
 
 
Default Avatar

21/10/2017, 08:46
Re: przewlekły satan zapalny piersi, czy to może być rak zapalny?
Ja 2011 roku z wakacji wróciłam ze stanem zapalnym lewej piersi ból niesamowity poszlam dochirurga ten dał mi skierowanie do szpitala tam na drugi dzień (31.08.11)zrobili mi drenaż zrobili audiogram (MRS MRCNS) i badanie hostopatologiczne (LADODNA DYSPLAZJA) po tygodniu wypuszczono mnie do domu. Na kontoli w por. Chirurgicznej lekarz nawet nie spojrzał na wyniki badań tylko jego tekst którego nie zapomne " do onkologa" pamiętam że ugiely mi sie nogi i ciemno przed oczami zero wytlumaczenia dlaczego. Do grugnia stan zapalny a onkolog do mnie pani przesadza i niech pani mi sie już na oczy nie pokazuje. Po paru miesiącach odnowilo się USG robilam sobie sama bo lekarz o tym nie pomyślał.W 2014 odnowilo mi sie ale bylam wtedy na ginekologii 3 miesiace przed porodem pierwszego dziecka i jonogram wyszedl taki sam jak w 2011 nie zrobili nic dali mi tylko zinat 1 opakowanie i na tym sie skończyło moje leczenie. W między czasie szukałam pomocy u różnych chirurgów jeden mi powiedzial ze z tym nic sie nie robi tylko pierś można usunąć.W 2016 chirurg z TCZ w Tomaszowie powiedział że to nie ropień tylko siara i mleko ale to smierdzialo jak kupa to bylo w kwietniu bodajrze w lipcu zrobilam USG i wyszedl ewidentnie ropien na lewej z przetokami i na prawej z powiekszonymi węzłami chlonnymi. W sierpniu trafilam na lekarza z MSWiA polecono mi go on mi zaproponowal usuniecie tego, wczesniej jeszcze drenowal. We wrzesniu 2017 mialam usuwany z prawej sie udalo calkowicie usunąć za to z lewej nie teraz czekam na kolejny termin operacji. Mam cichą nadzieje że po tylu latach w koncu uda sie tego pozbyc i w wreszcie będę miała święty spokój.
Reply
 
 
 
Sortuj od najstarszego / Sortuj od najnowszego  | Zwiń Wątki | Pełna Treść
 
 
 • 30/03/2014, 23:39
  izabelka27
  przewlekły satan zapalny... (Odp: 3)
  Witam, 1,5 roku temu urodziłam dziecko, ale nie karmiłam. Ok roku po porodzie wyczułam w piersi stwardnienie wokół sutka, ... »
 • 12/05/2014, 18:04
  beamar
  Re: przewlekły satan zapalny...
  Leczę ropnia piersi od listopada 2013.Biopsja,posiew , celowane antybiotyki z przerwami tygodniowymi po zakończeniu antybiotyku po ... »
 • 21/10/2017, 08:46
  MikiOli
  Re: przewlekły satan zapalny...
  Ja 2011 roku z wakacji wróciłam ze stanem zapalnym lewej piersi ból niesamowity poszlam dochirurga ten dał mi skierowanie do ... »
 • 26/02/2018, 08:13
  Pati89
  Re: przewlekły satan zapalny...
  Witam czy mogłaby Pani odezwała się do mnie? Przechodzę teraz przez to samo już miałam 3 cięcia i oni dalej nie wiedzą skąd ropnie się pojawiają.
Reply
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PoradyVideo
VideoPorady